Ford Motorcraft

Nový servisní koncept Ford Motorcraft je primárně určen pro vozidla, kterým skončila základní nebo prodloužená záruka. Ford Motorcraft vám nabízí všechny výhody, které od Fordu očekáváte a navíc za dostupné ceny. Můžete očekávat odbornou péči o vaše vozidlo, kterou vám poskytnou technici vyškolení společností Ford, s použitím kvalitních značkových náhradních dílů a zvýhodněné hodinové sazby za práci. Budete tak vždy předem vědět, kolik zaplatíte. Nabídka Ford Motorcraft představuje běžný údržbový servis, nabídku pneumatik nebo kompletních kol, prohlídku před STK a kalkulace frekventovaných oprav - tedy vlastně všechno, co potřebujete k tomu, abyste mohli udržet svůj Ford v pořádku a to za skvělou cenu.

Nabízené servisní služby

Program Ford Motorcraft nabízí vše, co váš vůz potřebuje, a to v kvalitě garantované Ford a za dostupné ceny.

Ford Motorcraft Servis

Servis, který snižuje náklady, ne nároky.Běžnou údržbu na vašem vozidle provádějí vyškolení technici Ford. Rozumějí vašemu Fordu nejlépe a mají k dispozici nejnovější diagnostické přístroje doporučené výrobcem.

Motorcraft Servis zahrnuje:

výměnu oleje a olejového filtru výměnu vzduchového filtru celkovou kontrolu vozidla 

2 790,- vč. DPH osobní vozy (bez verze Tourneo)

2 990,- vč DPH užitkové vozy (vč. verze Tourneo)

S Ford Motorcraft servisem můžete předejít neočekávaným událostem dříve, než nastanou. Nabídka se nevztahuje pro motory 1.0 EcoBoost, 2.3 a 2.5 Duratec a verze ST a RS.

Frekventované opravy

Některé opravy jsou běžnější než jiné. Proto přinášíme speciální cenové balíčky frekventovaných oprav, které zahrnují značkové náhradní díly a práci. Už žádná překvapení a žádné kompromisy. Frekventované opravy za férové a transparentní ceny.

*Cena neplatí pro Transit / Tourneo Custom a Transit od r.v. 2013 dále

**Platí pouze pro motory s dostupnou sadou pro výměnu rozvodového řemene a vodní pumpy.

Nabídka se nevztahuje na motory 1.0 EcoBoost, 2.3 a 2.5 Duratec a verze ST a RS
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně DPH, ceny jsou platné od 1. 1. 2017